КАТЕРИНА

РЕПОРТАЖНИЙ ПОРТРЕТ

Катя - сонячна людина, а також серйозний фахівець і майстер своєї справи, про що свідчить галерея дипломів в офісі, багаторічна практика, і звичайно, безліч задоволених клієнтів) (бачив сам)

 

Катерина - одна з моїх клієнтів із весільної фотографії, і була однією з перших, хто зацікавився і взяв участь у моєму проекті www.polyakov.dp.ua/blog/proekt-reportazh-o-cheloveke

 

З Катею ми зняли пару зйомок  і невелику серію з проекту можна побачити нижче 

Вже більше 10 років Катя на професійному рівні займається доглядом за стопами та нігтями. Щоб здобути нових знань та краще розбиратися в проблемах і їх вирішенні, пішла навчатися в медичний коледж. 
"Стопи мають бути здоровими. Вони допомагають нам вільно рухатись, бігати, займатись спортом, ходити на прогулянки та подорожувати. А це невід'ємна частина життя, яка приносить людині задоволення. Тому бережіть здоров’я ваших ніг та доглядайте за ними" - каже Катя.
Вільний від роботи час Катя любить проводити по-різному. Це може бути йога, читання цікавої книги або похід на який творчий майстер клас. Вона обожнює творчість.
"Був період малювала картини, потім зацікавила мене флористика. 6 років тому ходила на вокал та співала в Менорі на єврейські свята. А багато ще попереду, чогось цікавого." 
А ще Катя вже більше 10 років вивчає психологію. Це допомагає їй як в роботі з людьми, так і в особистому житті.